KOMPANIIST Dr. Nona

Kompanii Dr. Nona International – see on pretsendetitu võimalus kanda hoolt ilu ja tervise eest, võideldes samaaegselt enneaegse vananemisega. Meie poolt väljatöötatud innovaatiline eksklusiivne valem Halo Complex™ põhineb arhebakterite(ürgbakterite) omadustel, kes on Surnumere vanimad " elanikud ". Dr. Nona kompanii kosmeetilised ja tervislikud preparaadid – see on täiesti uus eesrindlik toodang, mis seostab omavahel
arhebakterite elustavat jõudu ja Surnumere ravivat toimet.

Üle 300000 müügiagendi esindavad tänapäeval kompaniid Dr. Nona enam, kui 40 maailma riigis. Toodangu sortiment, milles on üle 50 eesrindliku preparaadi ja bioloogiliselt aktiivse lisandi nimetuse, on väljatöötatud meie teadusliku uuringu osakonna juhtivspetsialistide poolt, ratsionaalne müügi- ja ergutusprogramm – kõik see on kompanii kiire arengu ja edukuse aluseks.

Kogu Dr. Nona toodang luuakse innovaatilises kliinikus Lenom. Teadlaste, inseneride ja tehnoloogide grupp, kellel on suured töökogemused meditsiini ja kosmeetika alal, teevad aktiivselt tööd kuues kliiniku allüksuses. Uurimistööd ja uute preparaatide väljatöötamist teostatakse kõige kaasaegsemal seadmestikul vastavuses standardite ISO 9001 ja ISO GMP rangete nõuetega.

Üle kahe aastakümne alates loomise momendist kompanii Dr. Nona jääb truuks oma algsele kontseptsioonile. Usk harukordsesse looduse tarkusesse, lakkamatud loomeotsingud, truudus kompromissitule kvaliteedile ja seega ka püüdlus miljonite klientide ja müügiagentide elukvaliteedi tõusu poole kogu maailmas – need on peamised prioriteedid ka tänapäeval, kui kompanii Dr. Nona on saavutanud juba eduka rahvusvahelise brändi
seisundi.


20
7.00 
Sul on võimalus osta kõik Dr.Nona tooteid 20% soodsamalt, otse, ilma vahendajate. Kõik, mida pead tegema - saada kliendikaardi Dr.Nona.