TEADUS JA TEHNOLOOGIA

Kompanii Dr. Nona International tehas on üheks eesrindlikumatest. Kogu meie toodangut toodetakse kõige kaasaegsemate seadmete abil, kasutades eesrindlikke tehnoloogiaid ja kooskõlas standardite ISO9001 ja ISOGMP rangete nõuetega. Tehase kollektiiv koosneb kõrge kvalifikatsiooniga töölistest ja teadlaste grupist, kes tegelevad teaduslike uurimistöödega ja uute toodete väljatöötamisega.

Tehas on jaotatud profiili järgi kuueks allosakonnaks, mis vastutavad kogu tootmisprotsessi eest. Kolme tootmiskonveieri ning viie täitmise ja pakendamise liini abil tehas rahuldab sadade tuhandete müügiagentide vajadused kogu maailmas. Laod, üldpinnaga 4000 ruutmeetrid, kindlustavad toodangu optimaalse hoiustamise. Arvuti tarkvara võimaldab kiirelt komplekteerida saabuvad tellimused.

Kogu tehase toodang läbib kohustusliku kvaliteedi kontrolli ja vastab Euroopa ja maailma standarditele. Teadlaste ja keemia inseneride juhendamisel toodang läbib mitmeastmelise kvaliteedi kontrolli – alates uute toodangu liikide väljatöötamisest, mis võtab aega ligikaudu aasta, kuni mitmeetapiliste mikrobioloogiliste katsetusteni ja pakendamiseni.

Üheks tähtsaimaks kompanii Dr. Nona tööpõhimõtteks on hoolitsus ümbritseva keskkonna eest. Tehas kannnab hoolt plastik- ja orgaaniliste jäätmete ümbertöötlemise eest, sorteerides jäätmed kategooriate järgi. Tootmisprotsess on varustatud kõige eesrindlikumate tehnoloogiatega, mis viivad tootmise kahjuliku mõju ökosüsteemile miinimumini.

20
7.00 
Sul on võimalus osta kõik Dr.Nona tooteid 20% soodsamalt, otse, ilma vahendajate. Kõik, mida pead tegema - saada kliendikaardi Dr.Nona.