MEIE AJALUGU

Kompanii Dr. Nona on asutatud 23 augustil 1994 Doktor Nona ja Michael Shneerson'i maja katusel. Tähtis sündmus, mis ajendas kompanii loomise, juhtus mõne aasta eest. Kui Doktor Nona luges loenguid Tel Avivi ülikoolis, ta sai teada teadusllikest uuringutest, et vastakalt üldisele arvamusele, Surnumere sügavustes on siiski olemas elu. See sensatsiooniline avastus ajendas teda hakata tootma kosmeetikatooteid ja toidulisandeid.

Toodete loomise võimalus, mis kingivad inimestele Surnumere elustavat jõudu, haaras tema, Nona, teadvuse, sellest ideest haaras kinni ka Michael. Nad alustasid ettevalmistustöödega oma idee elluviimiseks: Michael hakkas tegelema algkapitali otsingutega, Nona aga hakkas looma meeskonda, mis koosnes teadlastest, farmatseutidest ja laborantidest, enamasti uusrepatriantide hulgast. Meeskond teostas uuringuid, Michael samal ajal kandis hoolt krediitide saamise eest. Väga lühikese ajaga oli loodud kompanii neli esimest toodet.

Vaatamata muljet avaldavale algprogressile, algus oli siiski väga raske. Kogutud rahalised vahendid haihtusid silmapilkselt, uus toodang aga sai jaheda vastuvõtu osaliseks nii Nona ülikooli töökaaslaste poolt, kui ka lähedaste sugulaste poolt, kes keeldusid neile raha laenamast ning soovitasid alla anda ja loobuda ideest. Kuid Michael ja Nona ei lasknud end eksitada ja lakkamatu püsivusega, mis on omane neile kogu elu jooksul, jätkasid
edasiliikumist. Nona jättis maha oma töö ülikoolis ja investeeris kogu raha kompanii arengusse. Leiti ka investorid. Kuid ikkagi jäi vajaka rahalistest vahenditest. Nona ja Michael müüsid oma korteri, auto ja kolisid elama rendipinnale.

Teadlaste töö tasustamine, vajalike vahendite ja kulumaterjalide soetamine – kõik see on väga kallis. Selleks, et inimesed saaksid tunnetada Surnumere ravivat toimet otsustati müüa toodangut MLM süsteemi kaudu – see tähendab sõltumatute müügiagentide võrgu kaudu. Täielik arusaamine idee jõudlusest tuli siis, kui toodangust hakkasid huvituma immigrandid endisest Nõukogude Liidust.

Toimus NSVL lagunemine, langes raudne eesriie ja tulemusena nõudlus import toodangule alal, mis oli ära piinatud alatise defitsiidi poolt, tõusis ennenähtamatute kõrgusteni. Michael sai väga hästi aru, et Iisraeli jõudnud uusimmigrantidest saavad kõige paremad Dr. Nona kompanii esindajad Venemaal. Just siis abielupaar alustas müügiagentide esimese põlvkonna ettevalmistusega, kes viisid Venemaale kohvreid, mis olid täidetud uue
toodanguga.

Tuli arusaamine, et kompanii Dr. Nona International on edukuse aluseks. Tootmiskonveier töötas lakkamatult ja preparaadid muutusid üha enam ja enam konkurentsi võimelisemaks. Doktor Nonast sai vägagi menukas lektor ja soovitud külaline mitmesugustel televisiooni saadetel. Finantsasjad läksid tõusuteed, kuid 1998 aasta Venemaa
majanduskriis tõi sisse omad korrektiivid.

Majanduskriis tõi täieliku majanduse kokkuvarisemise ja tolleaegne Venemaa president Boriss Jeltsin tegi avalduse, et Venemaa ei ole suuteline kustutama oma välisvõlgasid. Riigis katkestati palkade ja pensionide väljamaksmise, ei makstud ka võlgasid tarnijatele saadud kauba eest. Kompaniid varisesid kokku üksteise järel, kogu riigi elanikkonna keskklass langes silmapilkselt allla vaesuse piiri. Mõne nädala jooksul kompanii käive langes 2,5 miljonilt dollarilt 300 tuhande dollarini. Tohutu suur tellimuste hulk oli tagasikutsutud, laod olid ülekuhjatud valmistoodangu poolest ja ettevõte peatas oma töö.

Kuid vankumatu usk oma töösse ajendas Nona ja Michaeli vastuvõtma kõige ootamatumaid ja julgemaid otsuseid. Nad lubasid päästa oma kompanii kriisi tagajärgedest ja täita oma finantskohustused. Ja nad täitsid oma lubaduse, võites sellega partnerite usalduse. Tuginedes ainult aktsiakapitalile, ilma mingite krediitideta, kompanii suutis üleelada rasked ajad ja taastada mõne kuuga tellimuste hulga. Kõik müügiagendid ja tarnijad said kätte oma raha täiel määral viimse sendini. Michaeli ausus, professionaalsus ja heldekäelisus tasus end kolmekordselt ära.

Aasta 1999 sai tähelepanuväärseks rea peoürituste tõttu kompanii Dr. Nona International viienda aastapäeva puhul. Müügitempo suurenes ja kompanii tegutsemise piirkond laienes, väljudes Venemaa piiridest. Esmalt Ukrainasse, seejärel ka teistesse riikidesse. Koos kompanii kasvuga suurenes ka toodete sortiment, mis ületas juba 20 nimetuse piiri.

Kompanii Dr. Nona kommertsedu võimaldas ületada edukalt ka aastatuhande vahetuse. Kuuldus Surnumere preparaatide elustavast jõust levis linnast linna ja külast külla suurendades müügiagentide hulka, milliseid oli juba kümneid tuhandeid. Nii Nona ja Michael, kes lahkusid omal ajal Nõukogude Liidust, tulid kahe aastakümne möödudes tagasi Sõltumatute Riikide Ühendusse võitjatena.

2008 aasta ülemaailmse majanduskriisi ajal kompanii majanduslik seis lõi uuesti vankuma. Ja uueti Nona ja Michael olid sunnitud veenma tarnijaid ja müügiagente, et nad on suutelised stabiliseerima olukorra. Vaatamata kontrollile mittealluvale paanikale, mis hõivas kõik majandusturud, kõik, kes olid seotud Nona ja Michaeliga uskusid nende otsuste õigsusesse ja täitsid neid. Kui kriis oli möödas, tuli välja, et sellel paaril oli jällegi õigus.

Täna, pärast 2 aastakümne möödumist idee sünnist Nona ja Michaeli maja katusel, kompaanii Dr. Nona tegutseb enam, kui 40 maailma riigis. Müügiagentide võrgus töötab üle 300 tuhande inimese. Toodete sortimendis, millised muutsid miljonite inimeste elu, on üle 50 nimetuse. Doktor Nona ja Michael Shneerson koos oma järglasega Ruth'iga, kes on kompanii peadirektori ametikohal, laiendavad jätkuvalt toodete sortimenti, luues toodete uue
põlvkonna. Nemad kannavad edasi teatepulka, tuues inimestele ilu ja tervist kompaniilt Dr. Nona International kogu maailmas, liites uusi ja uusi ustavaid pooldajaid.


20
7.00 
Sul on võimalus osta kõik Dr.Nona tooteid 20% soodsamalt, otse, ilma vahendajate. Kõik, mida pead tegema - saada kliendikaardi Dr.Nona.